Пета поредна загуба в турската Суперлига записа отборът на Касъмпаша, където играят българските полузащитници Георги Сърмов и Николай Димитров. Като гост на Анталияспор, съставът на българите отстъпи с 1:3 и след шест кръга е последен в елита с две точки в актива си.

Георги Сърмов бе титуляр и игра цял мач, а Ники Димитров се появи на терена в 61-та минута на мястото на Йекта Куртулус.

Керем Серас се отчете с гол и асистенция, а Тита отбеляза две попадения за Анталияспор, след като Ерсен Мартин бе извел Касъмпаша напред още в осмата минута.

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа Бешикташ също нямаше никакъв успех тази вечер, и загуби като гост на Трабзонспор с 0:1. Единственият гол падна в 51-та минута и бе дело на Мустафа Юмлу. Трабзон доигра срещата с 10 души, след като Теофило Гутиерес бе изгонен в края на мача.

Съставът на Бешикташ: Арикан, Аурелио, Ернс (Бобо 69`), Гути (Юсал 78`), Хилбърт, Холоско, Койбаши, Нобре, Табата, Тороман, Запоточни (Байрамогбу 88`)