Българският футболист Живко Миланов игра цял мач при победата на своя Васлуй с 1:0 като гост на Университатеа Клуж. Отборът на бившия играч на Левски спечели трите точки в мач от 17-я кръг на румънското първенство.

Успехът за Васлуй срещу домакините от Клуж не дойде никак лесно, след като единственото попадение в мача падна едва в края на срещата. В 85-та минута Адаилтон засече топката с глава, за да донесе успеха на тима си.

Отборът на Васлуй излезе краен победител в мача, който бе пряка битка между двата тима, които преди началото на срещата имаха еднакъв брой точки – 27. След успеха, Васлуй се изкачи на четвърта позиция във временното подреждане, като изпревари Стяуа Букурещ, който обаче ще играе срещата си от кръга по-късно тази вечер.