Българският полузащитник Георги Сърмов игра цял мач и получи жълт картон за Поли Тимишоара при равенството 2:2 като гост на Конкордия в мач от 22-ия кръг на румънското първенство.

Поли бе близо до победата, след като водеше с 2:1 до самия край, но в добавеното време Валентин Лазар изравни за домакините от Конкордия. Ремито остава Поли на 10-о място с 21 точки. Друг български футболист - Мирослав Манолов, влезе като резерва за Търгу Муреш при равенството 1:1 у дома срещу Яш.

Юношата на ЦСКА се появи в игра в 58-а минута на мястото на Мирча Аксенте и помогна на Търгу Муреш да стигне до точка след изравнително попадение на Йонуц Балаур три минути преди края. Търгу Муреш е на 6-о място с 32 точки, 10 по-малко от лидера ФК Астра./БТА