Българският вратар - Пламен Илиев, изигра нов силен мач в румънското първенство. Тигъра беше титуляр и игра 90 минути за Университатя Клуж при домакинския успех с 1:0 над бившия му отбро Херманщад. Срещата беше от 13-ия кръг на шампионата.

Ботевградчанинът стартира сезона в Херманщад, но разтрогна договора си заради забавени заплати, след което премина в клуба от Трансилвания.

Илиев се отличи с няколко ключови намеси за успеха на "У", дошъл с човек по-малко. Домакините останаха с човек по-малко в 61-ата минута, когато Овидиу Хорся беше изгонен. Въпреки това седем минути преди края Мариус Бричяг вкара единственото попадение в мача и донесе трите точки на своя отбор.

За Университатя Клуж това беше пети пореден мач без загуба в първенството, като в тях отборът записа три победи. Това отреди 12-о място на тима с 14 точки. Херманщад е трети с 22 точки.