Единствено левият защитник Петър Занев игра за Амкар (Перм) при поражението на отбора с 1:3 от Локомотив (Москва) в 9-ия кръг на руската Висша лига.

Ведран Чорлука вкара два гола за локомотивци, като всичките четири попадения в срещата паднаха в рамките на 11 минути. Георги Пеев и Захари Сираков не бяха в групата за мача.

Хърватинът откри резултата в 66-ата минута, а в 77-ата фиксира за 3:1. Умар Ниасе Байе се разписа в 67-ата минута за 2:0, а сърбинът Бранко Йовович върна един гол в 71-ата минута.

Занев игра пълни 90 минути и имаше два добри пробива по левия фланг до аутлинията, които обаче не бяха оползотворени. С този успех Локомотив има 12 точки, които го класират 9-и. Амкар е 12-и със 7./БТА