В среща от 29-ия кръг в първенството на Русия Спартак Москва победи Амкар Перм с минималното 1:0. Автор на победния гол стана Мовсисян в 31-ата минута на срещата след грешка на Захари Сираков.

За гостите цял мач изигра Захари Сираков, а капитанът в тази среща Георги Пеев остана на терена до 64-ата минута, когато беше заменен.

Отборът от Перм завърши двубоя с 10 души, след като Вавржиняк беше изгонен за втори жълт картон в 90-ата минута.

В 30-ата минута Пеев намери Никитин, но той не успя да реализира. През втората част и Сираков пробва мерника си, но гол за гостите не падна.

В 15-ата минута на мача голяма част от привържениците на Спартак Москва напуснаха демонстративно стадиона в знак на протест срещу слабите резултати на Спартак през пролетния полусезон.

Преди да напуснат стадиона недоволните запалянковци скандираха "Нашето име е повече от парите".

След този мач Спартак е на 5-ото място с 47 точки, а Амкар е 9-ти с 37.