Радостин Кишишев влезе като резерва в края за своя Брайтън при успеха с 2:1 над Суиндън в мача от поредния кръг в английската Лига Едно. Българинът се появи на терена в 78-та минута, на мястото на Крейг Ноун.

Пред близо 7500 зрители домакините от Брайтън поведоха в резултата още в 12-та минута от дузпа. Минута по-рано Крейг Ноун бе свален непозволено в наказателното поле. 11-метровия наказателен удар реализира Гари Дикер.

Гостите от Суиндън изравниха в 22-та минута, чрез Дейвид Прътън. Победата за домакините донесе Глен Мъри, който бе точен в 64-та минута.

След успеха Брайтън продължава да води убедително във временното класиране с актив от 80 точки, на 13 точки пред втория Хъдърсфийлд, който е и с мач повече. Суиндън пък е на 23-то място с 34 точки.