Катания и Рома завършиха при равенство 1:1 в доиграването на прекъснатия поради наводнен терен двубой от 18-ия кръг на Серия А от 14 януари.

Тогава срещата бе спряна в 65-ата минута, след като подгизналата тревна настилка на стадион Анджело Масимино не позволи мачът да завърши.

В 25-те минути, които се доиграха сега, двата тима не успяха да си вкарат гол, а в статистиката ще се допишат единствено по още два жълти картона за двата тима.

В играното на 14 януари време резултатът бе 1:1 след попадение на Никола Легроталие за сицилианците в 25-ата минута и бързо след това дошъл изравнителен гол на Даниеле Де Роси в 29-ата.

Рома запази шестото си място в класирането на Серия А, докато Катания остана на 14-ата позиция.