Сасуоло продължава със солидния си старт в Серия „А” и записа четвърта победа в шестия кръг, надвивайки СПАЛ като гост с 2:0. Головете за тима на Роберто ди Цебри паднаха през втората част, като първо Клод Аджапонг откри резултата в 59-ата минута, а Алесандро Матри оформи крайния резултат в 90-ата минута.

Доминацията на гостите бе в хода на целия мач и това бе най-малкото, с което СПАЛ можеше да се измъкне, но първото попадение падна след близо час игра. Джуричич стреля диагонално, а вратарят Гомис боксира, но прекалено слабо, а топката отиде в Аджапонг, който от няколко метра нямаше как да пропусне – 1:0.

Вторият гол пък дойде след прелестна контра, която бе завършена от Алесандро Матри.

С този си успех Сасуоло се изкачи до третото място с 13 пункта, докато СПАЛ остана осми с девет точки.