Наполи и Ювентус завършиха 1:1 в двубой от 30-ия кръг на Серия А. Гостите от Торино откриха резултата още в 7-ата минута на Сами Кедира, а в 60-ата минута домакините от Неапол изравниха с гол на Марек Хамшик.

Гостите от Торино откриха резултата при първата си по-сериозна опасност пред вратата на неополитанци. Кедира се разписа, след като Рафаел не съумя да спаси отбора си от попадението.

Наполи се впусна в атака и търсеше изравняването, но до почивката този резултат се запази.

В 60-ата минута Наполи стигна до хикса, след като Мертенс намери Хамшик, а той с отличен удар под гредата изравни резултата.

Атаките и към двете врати продължиха, а в последните минути Кайехон не съумя да донесе успеха на тима си.

Така двата тима взеха по 1 точка и заемат съответно първо и трето място. Торинци имат 74 точки, а Наполи е с 10 по-малко.