Торино победи Интер с минималното 1:0 в двубой от 21-ия кръг на Серия А. Победното попадение дойде в 35-ата минута, а точен беше Ицо.

Още в 5-ата минута на срещата Лаутаро Мартинес имаше шанса да открие резултата, но не сполучи. Отново футболистите на Интер имаха чудесна голова ситуация, но в 20-ата минута удар на Икарди беше отразен от вратаря на домакините.

Домакините от Торино отвърнаха с удар на Дзадза, но топката не намери целта. "Биковете" откриха резултата в 35-ата минута, когато Армандо Ицо съумя да прониже вратата на съперника. В края на първата част Белоти пропусна да удвои преднината на домакините.

През втората част Интер опита да се върне в мача и да стигне поне до равенството, но удари на Наинголан и Политано не намериха целта между 71-ата и 74-ата минута на двубоя.

"Нерадзурите" останаха с човек по-малко на терена след директен червен картон на Политано, след като той си позволи да разкритикува негово решение.

Така Торино съумя да победи с минималното 1:0 и заема 10-ото място с актив от 30 точки, а Интер е трети с 40.