В мач от 31-ия кръг на Серия А Каляри обърна Парма с 4:3, след като губеше малко преди края на двубоя с 2:3.

Парма взе аванс от два гола в рамките на 30-ина минути, след като Пецела в 5-ата минута, както и Куцка в 31-ата направиха аванса на гостите сериозен. Каляри съумя да върне гол преди почивката като точен беше Паволети.

Парма направи резултата 3:1 в 59-ата минута, но Марин отново върна домакините в мача с гол в 66-ата минута. В добавеното време на срещата домакините не само изравниха резултата чрез Перейро, но стигнаха и до трите точки с гола на Чери дълбоко в добавеното време.

След този успех Каляри е на 18-ото място с актив от 25 точки все още сред изпадащите, а Парма е на 19-ата позиция с 20.