Отборите на Торино и Лече закриха 5-ия кръг от Серия А. Домакините стигнаха до успеха и трите точки след гол на Никола Влашич в 40-та минута.

Торино започна силно мача, като още в 9-та минута Пиетро Пелегрини имаше отлична възможност да отбележи, но вратаря на Лече - Владимиро Фалконе блесна с невероятно спасяване и остави резултата 0:0.

В 28-та минута Лече получи първото си добро положение за гол, след като Алесандро Туя се извиси в наказателното поле и стреля с глава. Ударът му обаче беше в средата на вратата и вратаря се намеси с лекота.

Мергим Войовода подаде към Никола Влашич в 40-та и той с лекота вкара топката в долния десен ъгъл на вратата - 1:0.

Торино дори стигна до второ попадение през второто полувреме, като Пиетро Пелегри отбеляза в 72-та минута, но гола бе отменен заради засада.

Домакините продължиха натиска, но не стигнаха до второ попадение. С тези три точки Торино се изкачи до 6-то място в класирането на италианската Серия А, като тима има 10 точки. Лече се намира на 17-та позиция.