Отборът на Ливорно записа тежко поражение с 1:5 от Фрозиноне в мача от 15-я кръг на Серия Б. Андрей Гълъбинов остана на резервната скамейка, като не се появи в игра през всичките 90 минути.

Ливорно започна добре срещата, след като откри резултата след 16 минути игра с гол на Силигарди. Това обаче бе първото и последно хубаво нещо, което направиха играчите на Ливорно, които не след дълго започнаха да инкасират попадения. В 18-ата минута Бланшард възстанови равенството, а в 38-ата минута Диониси направи пълен обрат – 2:1.

Двата състава се оттеглиха при този резултат на почивката, а след нея в 62-ата минута Чиофани се разписа от дузпа за 3:1.

Малко преди края на мача домакините стигнаха до нови два гола. Първо в 86-ата минута Паганини направи 4:1, а в 92-ата минута Куриале оформи крайното 5:1.

Ливорно не успя да завърши мача в пълен състав, след като Ламбруги получи втори жълт и респективно червен картон в 52-ата минута.

В класирането Ливорно е на 3-а позиция с 24 точки, а Фрозиноне е лидер с 28.