Българският национал Андрей Гълъбинов игра 61 минути при поражението на Ливорно от Виртус Ланчано с 0:1 в мач от 13-ия кръг на Серия Б. Той беше заменен от Кутоло.

Гълъбинов се отчете с няколко опасности пред вратата на Андраде, но не съумя да се разпише. В края на първата част нападателят стреля слабо, а вратарят на домакините се намеси добре.

В 53-ата минута удар на Гълъбинов с глава мина встрани от вратата. Осем минути по-късно българинът отстъпи мястото си на терена.

В 79-ата минута Ливорно остана с човек по-малко. Чечерини беше изгонен за втори жълт картон за нарушение срещу Гато в наказателното поле. От дузпата в крайна сметка Пиколо се разписа за 1:0, което се оказа и крайния резултат в мача.