Валенсия продължава с неубедителното си представяне от началото на сезона в Примера дивисион. „Прилепите“ отново не успяха да победят и остават без успех след 4 кръга. Валенсия направи 0:0 с Бетис и има едва 3 точки на 16-ото място в подреждането.

Реал Бетис пък е с 5 точки на петото място към момента.

Хубав самостоятелен пробив на Кевин Гамейро в 12-ата минута внесе смут в защитата на гостите, но нищо повече. В 20-ата Серхио Каналес получи удобен пас и стреля, но прати топката вляво от вратата на домакините. Малко по-късно и Такаши Инуи застраши вратата на Валенсия.

След почивката Валенсия имаше една по-сериозна опасност. В 54-ата минута Даниел Парехо отправи добър удар, но нацели гредата. Малко преди края на мача Фрасис Гереро бе намерен с отличен пас в атака за Бетис, но не успя да овладее добре топката и защитата на домакините се справи.