Севиля стартира новия сезон 2018/2019 с убедителна победа с 4:1 като гост на Райо Валекано в среща от първия кръг на испанската Примера дивисион.

Андалусци решиха мача още през първата част с голове на Франко Васкес, който се разписа в 15-ата минута и привлеченият от Милан Андре Силва, който наниза хеттрик за успеха в  31-ата, 45-ата и 79-ата минута на срещата. Асистенциите за попаденият бяха дело на Хесус Навас, Серхио Ескудеро, Габриел Меркадо и Франко Васкес.

В заключителните минути „пчеличките“ натиснаха и стигнаха до почетен гол на Адри Ембарба , който се разписа в 85-ата минута, а секунди по-късно негов съотборник удари греда. В крайна сметка Севиля си тръгна с трите точки от Мадрид и започна сезона с успех.