Новакът в Примера дивисион Реал Бетис продължи изненадващата си серия без грешка и записа победа и в четвъртия си мач за новия сезон след домакинско 4:3 над Реал Сарагоса.

Срещата започна отлично за севилци и те още до 12-ата минута водеха с 2:0 с попадения на Роке Санта Крус и Салва Севия от дузпа, преди Ефраин Хуарес да върне един гол.

Домакините стартираха вихрено второто полувреме и с два бързи гола дръпнаха с 4:1 в 49-ата, като точни бяха Бенят от нова дузпа и отново Санта Крус от игра.

В 69-ата вратарят на Бетис Кастро получи директен червен картон и бе изгонен. Численото предимство позволи на Хуан Карлос да вкара нови две попадения за Сарагоса в 77-ата и 79-ата минути, но за повече гостите нямаха сили и срещата завърши при резултат 4:3 за зелено-белите.

Реал Бетис е лидер в Испания с пълен актив от 12 точки от 4 мача и се откъсна съответно с 4 и 5 точки от суперфаворитите Барселона и Реал Мадрид, които са 4-и и 7-и, докато втори е Валенсия с 10 точки. Сарагоса е 14-и с 4 точки.