В много интересен мач от на Примера Дивисион Еспаньол загуби като домакин от Реал Сарагоса с 1:2. Гостите диктуваха събитията на нещата през целия мач, но не успяха да реализират създадените положения. Серхио Гарсия откри резултата за гостите в 54-та минута. Сарагоса не постигна нов гол до 80-та минута и тогава „синьо-белите” натиснаха и опитаха да изравнят. Това стана в 85-та минута, когато се разписа Луис Гарсия. След изпълнението на центъра гостите успяха да поведат отново, а голът вкара отново Серхио Гарсия. До края на мача домакините не съумяха да изравнят.

Депортиво Ла Коруня победи с минималнот 1:0 Майорка. В края на първото полувреме Фабиян Естояноф отбеляза единственото попадение от дузпа.