С два гола в добавеното време Валенсия направи частичен обрат и стигна до равенство 2:2 у дома срещу Майорка в мач от 10-ия кръг на Ла Лига.

Майорка взе комфортен аванс до почивката с попадение на Анхел Родригес в 32-а минута и автогол на Муктар Диакаби шест минути по-късно.

Почти цяло второ полувреме гостите играха с човек по-малко след червен картон на Ли Кан Ин и това помогна на Валенсия да наложи натиск и да стигне до точката.

В 3-а минута на добавеното време Гонсало Гедеш намали, а в сетния миг на даденото от рефера десетминутно продължение Хосе Луис Гая реализира след асистенция на Маркос де Соуза за крайното 2:2.

Ремито остави Валенсия на 10-о място с 13 точки, а Майорка е 12-и с една по-малко.