Осасуна и Хетафе не успяха да се победят, завършвайки при равенство 0:0 в мач т 29-ия кръг на Ла Лига.

В 25-ата минута гостите имаха добра възможност да открият резултата. Мауро Арамбари получи на границата на наказателното поле, след което отправи изстрел, който бе отразен великолепно от Серхио Ерера.

Двата тима предоставиха равностойна игра и заформиха битка в средата на терена, което не водеше до голови опасности пред една от двете врати.

В заключителните минути на двубоя домакините можеха да стигнат до победата, но изстрелът на Анте Будимир бе отразен великолепно от Давид Сориа.

С поделените точки двата тима остават съседи в класирането. Осасуна е на 13-ата позиция с актив от 31 точки, докато Хетафе е с точка по-малко.