Отборът на Майорка успя да постигне трудна победа при визитата си на Бетис в мач от 7-я кръг на Ла Лига. Срещата на стадион „Бенито Виямарин” завърши при резултат 2:1 в полза на Майорка, като победния гол за гостите падна дълбоко в добавеното време.

Мачът започна отлично за домакините, които успяха да открият резултата още в 7-ата минута чрез Джовани Ло Селсо.

Гостите от Майорка обаче отговориха подобаващо и само шестдесет секунди по-късно възстановиха статуквото. Точен за тях бе Дани Родригес.

Развръзката в срещата дойде в четвъртата минута от даденото от съдията продължение, когато Валери Фернандес подари трите точки на Майорка.

След успеха Майорка се изкачи до петото място във временното класиране, докато тимът на Бетис остава на 11-а позиция в таблицата.