Тимовете на Леванте и Ла Коруня не излъчиха победител в двубой от 11-ия кръг на испанското първенство, завършвайки 1:1.

Гостите успяха да открият резултата през първите 45 минути, след като Перес се възползва от асистенция на Гутиерес и препарира стража на домакините в 22-ата минута на двубоя.

В 53-ата минута великолепно изпълнен пряк свободен удар от Камараса възстанови равенството. Пет минути по-късно Лукс спаси гостите от второ попадение, след като Моралес стреля по посока неговата врата, но не сполучи.

В 61-ата минута отново Моралес стреля опасно, но отново Лукс се намеси добре. В 77-ата минута отново стражът на гостите беше на точното място след удар на Рубен Гарсия.

До края на двубоя и гостите имаха възможност да отбележат победен гол, но вратарят на домакините се справи със ситуациите и така двата тима взеха по 1 точка.

В класирането Леванте продължава да е на последната позиция с актив от 7 точки, а Ла Коруня е на 8-ото място с 15.