На комичен епизод стана свидетел публиката на „Местая“ в края на мача между Валенсия и Атлетико М, спечелен от „дюшекчиите“ с 3:1.

Какво се случи. Гостите Мадрид излязоха напред в резултата в последния четвърт час – 2:1 и треньорът на „прилепите“ Гари Невил подготви смяна с пускането на още един нападател в лицето на Алваро Негредо.

Той не се бе появил в игра, когато защитникът Сантос бе изгонен от съдията в 81-ата минута. Тогава Невил каза на Негредо да си седне на пейката и тръгна да подготвя бранителя Абденур за смяна.

Тогава публиката на стадиона масово започна да скандира „Негредо, Негредо“, а и както призна Невил, от неговия щаб са му предложили все пак да рискува с нападателя.

Така Негредо все пак влезе в игра в 84-ата минута, но само една по-късно рискът не се оправда и Атлетико вкара и третия си гол, с който затвори мача.