Нападателят на Атлетико Мадрид Диего Форлан бе щастлив, но и много умерен в изказването си след победата над Ливърпул с 1:0 в първи полуфинал в Лига Европа.

„Наистина, постигнахме добър резултат, но също така и ни очакват още 90 много трудни минути,” заяви уругваецът, който отбеляза единственото попадение в мача.

Той бе ядосан на себе си, че е пропуснал още едно чудесно положение през второто полувреме. „Трябваше да го вкарам, но и Рейна се намеси много добре,” отчете Форлан.

Нападателят не пропусна да похвали препълнения „Висенте Калдерон”, и сподели, че феновете са били с основна заслуга за победата.

„Все още обаче не сме на финал,” завърши много предпазливо Диего Форлан, напомняйки, че един гол е твърде малка преднина при такъв огромен залог.