Депортиво Ла Коруня и Севиля завършиха при равенство 3:3 в атрактивна среща от поредния кръг на испанското първенство.

Домакините поведоха с 2:0 на Риасор с два гола на тунизийския нападател Ласад Нуиуи в 15-ата и 62-ата минута, но гостите бързо се върнаха в мача, след като в 63-ата Алваро Негредо намали.

Междувременно в 57-ата минута севилците останаха с човек по-малко, след като вратарят Андрес Палоп игра с ръце извън пеналта и бе изгонен.

Жулиен Ескюде направи 2:2 в 74-ата, а в 78-ата Негредо заби второ попадение в мача и Севиля направи пълен обрат, като поведе с 3:2.

Депортиво все пак стигна до точката с гол на Лауре в 89-ата, като гостите бурно протестираха за засада, но такава не бе отсъдена и резултатът стана 3:3.

За да стане драмата пълна, в шестата минута на добавеното време Ла Коруня можеше да вкара и четвърти гол, но заменилият изгонения Палоп - Хави Вара, изби много опасен удар на резервата Хуан Домингес и двубоят приключи при равенство 3:3.