В битка между два от застрашените от изпадане отбори в Примера дивисион Майорка успя да направи равенство 1:1 у дома срещу Реал Сарагоса.

Гостите останаха с десет човека още в 13-ата минута, след като холандският бранител Глен Лоовенс набързо получи два жълти картона и бе изгонен от съдията Мигел Перес.

Въпреки това, Сарагоса успя да поведе в резултата в 16-ата минута, когато след центриране от статично положение, защитата на островния тим допусна груба грешка и подари топката на Елдер Пощига, който останал очи в очи с вратаря не сгреши.

Игралият повече от 70 минути с човек повече състав на Майорка успя да се възползва от численото си превъзходство чак в 85-ата минута, когато Джовани Дос Сантос асистира на Виктор и той донесе точката на домакините.

Реал Сарагоса е 13-и в класирането с 16 точки, докато Майорка има 13 точки и е 17-и, като е на само една точка над зоната на изпадащите.