Отборът на Айнтрахт Франкфурт направи 1:1 като гост на Аугсбург в 13-я кръг на Бундеслигата. С хикса Айнтрахт прекъсна серията си от две поредни победи и заема петото място с 25 точки в актива си.

Аугсбург пък записа трето поредно равенство в немското първенство, като държи 12-ата позиция във временното класиране с 14 точки.

Гостите поведоха още в 11-ата минута след попадение на Бранимир Хргота, който получи отличен пас от Александер Майер.

Аугсбург обаче успя да изравни в 34-ата, благодарение на корееца Жи Дон-Вон.

В края на първото полувреме Джонатан Шмид пропусна страхотен шанс за домакините, след като не успя да вкара с глава от близко разстояние.

След почивката Дон-Вон за втори път топката във вратата на Айнтрахт Франкфурт, но попадението в 49-ата минута не бе зачетено заради засада.