Следващият съперник на ЦСКА в турнира за Купата на УЕФА Тулуза направи хикс с Осасуна. Французите завършиха 3:3 при гостуването си на стадион Рейно де Навара в Памплона пред около 4000 хиляди зрители.

Наставникът на Тулуза взе със себе си при гостуването група от 16 футболисти. Тимът от Южна Франция показа добра игра през първото полувреме, въпреки че първият гол падна едва след почивката в 68-та минута, когато момчетата Ели Боп откриха резултата.

Головата фиеста в Памплона започна от Ахил Емана, който направи резултата 1:0 след отлична контраатака, но изравнителния гол падна само пет минути след това. Фонте се разписа за 1:1. Шави Грасия изведе Осасуна напред в 79-та минута, след отличен пас с глава на Аспиликета. Французите стигнаха до равенството в 83-та. Отново Емана вкара след самостоятелен пробив.

Осасуна отново излезе напред пет минути преди последния съдийски сигнал, когато Роберто Торес реализира от пряк свободен удар. Последният гол падна малко преди края в последната минута, като в голмайсторската листа се разписа и Сисоко, който вкара за 3:3.

Малко по-рано ЦСКА направи 0:0 с Ксанти в контрола играна в Гърция.

Първият мач от турнира за Купата на УЕФА между Тулуза и „армейците” ще се играе на 20 септември от 21.30 ч. българско време.