Бордо успя да измъкне равенство 0:0 срещу лидера в Лига 1 Ница в мач от 19-ия кръг на френското първенство.

Двубоят в Бордо завърши без голове, но въпреки това положенията пред двете врати не липсваха.

През първото полувреме Марио Балотели на два пъти стреля опасно от далечно разстояние, но не успя да реализира. Диего Ролан пък бе близо до попадението за съперника.

В 54-ата минута Ролан можеше да вкара феноменален гол, но ударът му с пета срещна гредата.

В 75-ата минута Балотели бе изведен в добра позиция, но отново не успя да преодолее вратаря.

В добавеното време на мача нервите взеха връх и в крайна сметка Ница завърши мача с 9 души. Първо Балотели бе изгонен с червен картон за удар без топка срещу Левчук, а малко след това Юнес Беланда също си заслужи директно изгонване.

В класирането Ница остава лидер с 44 точки, но вече само на 2 пред втория Монако. Бордо е на 10-а позиция с 25.