Марсилия победи Ница с 1:0 в двубой от 28-ия кръг на Лига 1 с попадение на Марио Балотели в 61-ата минута на срещата.

В 5-ата минута на двубоя Марсилия имаше възможност да открие резултата след пряк свободен удар, но не сполучи. В 18-ата минута Товен пробва мерника си, но прати топката в ръцете на вратаря. Пет минути по-късно Сен Максимен излезе на голова позиция, но Манданда отчая нападателя на Ница.

В 31-ата минута Товен стреля опасно, но вратарят на Ница се справи блестящо със ситуацията. Малко по-късно и Окампос пробва мерника на Бенитес с далечен удар, но вратарят отново се прояви.

Марио Балотели наказа бившия си отбор с победен гол в 61-ата минута като не остави шансове на Бенитес. Лукас Окампос центрира отляво и с глава Марио не прости на съперниковия тим. С това попадение Супер Марио се превърна в първия футболист на марсилци, който се разписва в първите 4 домакински мача в последните 45 сезона.

До края на двубоя нови голове не паднаха и Марсилия взе успеха, като след него съставът е на 4-ото място с актив от 47 точки, а Ница е на 9-ото място с 40.