Испания и Италия излизат един срещу друг в един от най-интригуващите мачове в груповата фаза на UEFA EURO 2024. Двубоят в Гелзенкирхен започва в 22:00 часа и може да го гледате в пряко предаване по NOVA и DIEMA SPORT 3, както и в Gong.bg и специализираният раздел LIVESTREAM. В сайта ни по традиция ще проследим всичко случващо се на живо минута по минута.

В първия си мач на турнира Италия победи трудно Албания с 2:1, като дори изоставаше в резултата след най-бързия гол на европейски първенства. В отбора на италианците, останаха само 5-ма, от тези, които спечелиха първенството преди 3 години. Един от тях е Жоржиньо, а какво споделя той и някои от съотборниците му, преди звездния сблисък с Испания, вижте във видеото.