Руският шампион Зенит Санкт Петербург не успя да победи тима на Ахмат Грозни на своя стадион „Крестовски“. Срещата завърши при нулево равенство, въпреки че домакините имаха положения и играха с човек повече на терена още от 7-ата минута на мача, след като с директен червен картон беше изгонен Ризван Уциев. Най-чистите положения се откриха пред Сердар Азмун и Мело Дъглас, но вратарят на гостите Виталий Гудиев се намеси фантастично и при двете положения. Зенит остава начело в класирането с 14 точки, с една повече от Краснодар, който победи новака Тамбов, като гост, с 2:0. Головете за състава, воден от Мурад Мусаев, отбелязаха Вандерсон в 2-ата и Данил Уткин в 78-ата минута.

В следващия кръг Зенит гостува на Уфа, докато Краснодар ще домакинства на Локомотив Москва.