Защитникът на Славия Стив Ренет, който в момента играе под наем в Сибир Новосибирск вкара гол за настоящия си тим при равенството 2:2 у дома срещу шампиона на Русия Рубин Казан.

Французинът Ренет отбеля първото попадение в срещата от 23-ия кръг на руската Висша лига, а вкаралият през седмицата и на Барселона за равенството 1:1 в Шампионската лига Кристиан Нобоа изравни от дузпа за Рубин в 50-ата.

Салваторе Бокети направи 2:1 в полза на водените от Курбан Бедриев гости в 80-ата минута. Сибир стигна до хикса само две минути по-късно, когато Роман Беляев изравни.

Тимът от Новосибирск най-вероятно ще изпадне, тъй като седем кръга преди края е последен на шест точки от спасителната зона. Рубин Казан пък почти ликвидира шансовете си да стане шампион за трети пореден път, тъй като изостава с три точки от лидера Зенит Санкт Петербург, като Зенит има да изиграе и цели три мача повече от преследвача си.