Звездата на Сантос Неймар вкара прекрасен гол за победата с 2:0 у дома над Фламенго в среща от 24-ия кръг на бразилския шампионат.

Двубоят вървеше към нулево равенство до 85-ата минута, когато Виктор Андраде откри резултата след пас на Бруно Перес.

Само две минути по-късно Перес подаде малко след центъра на Неймар, който пробяга над 30 метра с топката в крака, майсторски фитнира бранител на гостите преди да влезе в наказателното поле и технично да прехвърли вратаря Фелипе за крайното 2:0.

Първата шампионатна победа за Сантос в последните пет мача изкачи Сантос на 11-а позиция с 30 точки от 24 мача, докато след четири поредни загуби Фламенго се свлече на 16-о място с 27 точки и е опасно близо до изпадащите четири тима.