Българският нападател Венцислав Христов се появи като резерва за своя СКА Хабаровск при домакинското равенство 2:2 Уфа. Той започна мача на пейката, но се появи на терена в 78-та минута, без обаче да се отличи с каквото и да било.

Домакините определено могат да съжаляват повече за този развой, защото поведоха с 2:0 преди почивката. В 11-та минута Александър Димидко откри след пас на Евгени Баляйкин. А в 39-та Денис Дедечко удвои след пас на Димидко.

Но след почивката всичко свърши за СКА. Вячеслав Кротов намали в 54-та минута след асистенция на Дмитрий Стоцки. Отново Кротов донесе хикса на тима си в 72-та минута и оформи крайното 2:2.

Шест минути след това на терена се появи Христов на мястото на Максим Казанков, но така и не направи нищо до края на двубоя. Така СКА взе 12-та си точка от началото на сезона, но все още е предпоследен. Уфа е на 8-о място с 18 точки.