Новият треньор на Реал Мадрид - Жозе Моуриньо показа колекцията си с трофеи и ценни сувенири. 63-годишният португалец направи това за екип на Netflix като част от документален филм за кариерата си, чиято премиера е на 11 август.
Той показа обувки с автограф на Диего Марадона и фланелка на Спортинг, която Кристиано Роналдо е носил в дебютния си сезон като професионалист.
Флорентино Перес спечели изборите и остава президент на Реал Мадрид
„Започнах да печеля трофеи през 2003 г. А последната ми титла беше през 2022 г. Печеля от 20 години. Ето защо хората искат да разкажат моята история. Никой няма да направи документален филм за някой, който не е спечелил нищо“, заяви новият треньор на Реал Мадрид.
“You don’t do a documentary with a guy that wins nothing.”
— Netflix UK & Ireland (@NetflixUK) July 13, 2026
MOURINHO, a new three-part documentary series, comes to Netflix 11 August. pic.twitter.com/rzXNlT8HvD
Жозе коментира и прякора си Специалния.
„Не е като да вляза тук и да се чувствам специален. Цялото това нещо със „Специалния“ е просто някаква глупост, която ми измислиха в Англия“, каза Моуриньо.