В мач от група 3 на световните квалификации Словакия победи с 2:1 като домакин Полша и по този начин домакините оглавиха временното класиране.

Словакия стигна до победата с два гола на Шестак, които бяха в рамките на една минута 85-86-та. Преди това Еби Смоларек бе дал гол преднина за „дружина полска”, след като се разписа в 70-та минута.

Чехия без Петър Чех постигна първа победа в световните квалификации, след като надделя с минималното 1:0 като домакин на Словения.

Единственото попадение в срещата бе дело на Либор Сионко в 61-та минута.

Северна Ирландия размаза с 4:0 Сан Марино. Дейвид Хийли откри резултата в 30-та минута, след което последваха два нови гола на Гавин МакКан в 43-та и Лаферти в 55-та минута.

Гостите завършиха мача с човек по-малко, след като Марани бе изгонен с директен червен картон в 63-та минута, а Дейвис в 74-та минута оформи крайния резултат в срещата,