Бившият национал Радослав Василев откри головата си сметка в първенството на Кипър. Нападателят се разписа при поражението на своя Алки Ороклини с 2:3 в гостуването на Ермис Арадипу и така и не можа да се зарадва подобаващо.

Иначе българинът даде преднина на тима си в 19-та минута, но Иносент Емегара изравни в 34-та. Още до почивката обратът беше пълен, след като Ювхел Цуму се разписа за Ермис в 39-та минута.

Отново конгоанецът беше точен за тима си в 58-та минута и направи 3:1. Французинът Вили Семедо върна Алки в мача с попадението си в 74-та минута, но просто времето не стигна на гостите за нещо различно от поражение.

След тази развръзка Алки и Василев остават на 11-та позиция с 9 точки в актива си, колкото събра и Ермис след успеха. Кипър