Радослав Василев и неговият Алки Ороклини постигнаха победа с 2:1 в "българското" дерби на кръга в Кипър срещу Етникос Ахнас като домакини. В състава на гостите има двама българи - Филип Филипов и Борислав Стойчев.

За Алки Василев се появи на терена веднага след почивката на мястото на Петрос Психас. До края на двубоя обаче българинът се отличи само с жълт картон, но не и с нещо интересно в предни позиции.

За гостуващия тим по 90 минути изиграха и двамата българи. Единственото запомнящо се и от тях беше официалното предупреждение за Стойчев и нищо повече.

Иначе в този мач Андрей Енеску откри за Етникос в 34-та минута, но след почивката стана пълният обрат. В 50-та минута Фабрицио Симоеш изравни, а в продължението на двубоя Вили Семедо направи 2:1. В същия момент Василев получи и жълтия си картон.

След тази развръзка Алки събра 15 точки в класирането, което му отрежда 9-та позиция в класирането. Етникос продължава да е окупирал здраво последната позиция и е със скромния актив от 5 точки.