Евентуалното ново попълнение на ЦСКА Килиън Шеридън игра 57 минути срещу Аржентина в приятелски мач. Националният отбор на Ейре загуби двубоя с 0:1, но ирландците бяха без своя старши треньор Джовани Трапатони, който е в болница. Вместо него, мачът от треньорската пейка водеше Марко Тардели.

21-годишният играч, който най-вероятно ще попълни редиците на „червените” получи доверието на треньорския щаб и започна като титуляр срещата, рамо до рамо със звездата на тима Роби Кийн, който има вече 100 мача зад гърба си с националния отбор на Ейре.

Причината за титулярното място на Шеридън срещу Аржентина бе контузия в прасеца на нападателя на Кевин Дойл.

Очаква се Шеридън да пристигне в България в четвъртък, като или същия ден, или в петък да подпише договор с ЦСКА.

Единственото попадение в срещата реализира новото попълнение на Реал Мадрид Анхел Ди Мария в 20-та минута на срещата. Участие в мача взеха част от най-големите звезди на Аржентина, сред които бе и Лионел Меси.