Ал Насър победи катарския Ал Духаил с 4:3 в мач от Азиатската Шампионска лига. Два гола за успеха на саудитския гранд вкара Кристиано Роналдо, а по веднъж се разписаха Андерсон Талиска и Садио Мане. За гостите точни бяха Исмаел Мохамед, Али Алмоез и Майкъл Олунга.

Голяма част от двубоя премина под диктовката на домакините. В 28-ата минута Талиска се възползва от асистенция на Роналдо и откри резултата. В 56-ата минута Мане удвои, а малко след това Роналдо се разписа със страхотен удар извън наказателното поле.

Ал Духаил набързо се върна в мача с голове на Мохамед (63) и Алмоез (67). Роналдо вкара втория си гол в 81-ата минута. Крайният резултат оформи Олунга в 85-ата минута.

Ал Насър е лидер във временното класиране с 9 точки, докато Ал Духаил е трети с една.