Димитър Митов беше титуляр при загубата на Сейнт Джонстън с 0:2 при гостуването срещу Хибърниън в двубой от шестия кръг във Висшата лига на Шотландия. Българският вратар остана на терена през целите 90 минути, но не успя да помогне на "светците" да избегнат поражението.

Превъзходството на столичани беше голямо още преди почивката и те поведоха в резултата в 36-ата минута чрез австралиеца Люис Милър.

След почивката силната игра на "зелените" продължи и второто попадение в мача дойде в 69-ата минута, въпреки добрите изяви на национала Митов. Автор на гола за Хибърниън стана Дилън Венте.

Сейнт Джонстън остава на 12-то място в класирането с актив от само 2 спечелени точки след второто си последователно поражение. /БТА