Българският национал Кирил Десподов остана извън групата на ПАОК Солун, който разби Пансерайкос с 5:0 у дома в реванш от четвъртфиналите за Купата на Гърция и с общ резултат 9:0 се класира за полуфиналната фаза.

Солунският тим взе комфортен аванс преди почивката с голове на Стефанос Цимас в 20-ата минута и на Андрия Живкович в 26-ата минута.

ПАОК до голяма степен си реши мача в 82-ата минута, когато се разписа Андре Рикардо. Три минути след това се разписа и Брандън Томас, а в добавеното време Янис Константелиас фиксира крайния резултат в мача.

В спор за място на финала ПАОК ще играе срещу Панатинайкос, който победи в шампионата с 2:1 през изминалия уикенд в мач, в който двата гола бяха дело на Кирил Десподов.