Българската звезда Димитър Бербатов най-после се завърна на терена след над три месеца отсъствие заради контузия на бедрото. Той се появи за четвърт час при победата на ПАОК над Паниониос с 2:0 в Атина.

Този мач беше от плейофите за място в Шампионската лига, а успехът беше изключително важен за гранда от Солун. Бербо се появи на мястото на Димитрис Пелкас, като тогава резултатът беше само 1:0 за гостите.

Те откриха чрез Стефанос Атанасиадис в 27-та минута и този резултат се запази почти до самия край. В 75-та минута българинът се появи на терена, а само две по-късно Роберт Мак направи 2:0.

Този резултат се запази до края и така ПАОК взе изключително важните три точки. С тях "черно-белите" вече събраха 7 в актива си, като временно са лидери, но това е преди дербито между АЕК и Панатинайкос.