Ал Хилал разгроми гостуващия Ал Рияд с 6:1, а голямата звезда на тима Неймар записа първия си мач. Бразилската суперзвезда влезе като резерва в 64-ата минута и успя да запише една асистенция на сметката си.

Головата фиеста започна след точно половин час игра. Тогава Александър Митрович реализира дузпа, отсъдена за нарушение на Мохамед Ал Швирех.

В четвъртата минута на добавеното време Сергей Милинкович-Савич записа страхотна асистенция, качвайки топката на главата на Ясир Ал Шахрани, който удвои.

През второто полувреме паднаха още цели 4 попадения. В 68-ата минута Ал Даусари от близко разстояние направи преднината на тима си класическа, а малко след това Хуанми се отчете със сериозен пропуск.

Шест-седем минути преди края дойде и моментът Неймар да покаже класата си. Бразилецът пусна хитър пас за своя сънародник Малком, който направи резултата 4:0.

Четири минути след това Ал Даусари вкара още една дузпа за Ал Хилал.

Шестото и последно попадение за Ал Хилал отново бе дело на саудитското крило.