Българският национал Георги Миланов вкара единствения гол за ЦСКА Москва при загубата от Динамо Москва с 1:2 в мача от 22-я кръг на руския шампионат. Бившият играч на Литекс бе точен за „армейците“ в 16-ата минута, но попадението не успя да спомогне за успех.

Миланов, който остави много приятно впечатление с представнето си, донесе изравянето на своя състав, след като Алексей Йонов бе дал аванс на гостите в 10-ата минута.

Радостта от израняването за Миланов и компания не трая дълго, след като в 24-ата минута Балаж Джуджак отбеляза втори гол.

През втората част домакините опитаха да обърнат нещата в своя полза, но не сполучиха.

Така ЦСКА инкасира поражение, с което тимът заема 3-о място в класирането с 43 точки. Динамо Москва е позиция назад с 39.