Тимовете на Мавритания и Ангола завършиха 0:0 в мач от група Е в турнира за Купата на Африка.

Още в 8-ата минута на срещата Исмаел Диаките пропусна да се разпише за Мавритания, след като получи добър пас в малкото наказателно поле, но не съумя да се разпише. Анголците реагираха с няколко опасни атаки към вратата на съперника, но до голове през първата част не се стигна.

В 63-ата минута Едуардо от Ангола не съумя да се разпише от отлична голова позиция. Малко по-късно Диаките пропусна за Мавритания.

Ангола все пак вкара топката във вратата на съперника в края на двубоя, но съдията отмени попадението поради засада.

След това равенство Ангола е на 3-ото място в класирането с актив от 2 точки, колкото има и втория Тунис, а Мавритания е на последната позиция с актив от 1 точка.