Отборите на Тунис и Ангола откриха мачовете в група Е за Купата на Африканските нации с равенство – 1:1, в мача помежду им. Тунизийците откриха резултата в 34-ата минута, след като малко по-рано Пайсо от Ангола свали опонент в наказателното поле, за да може Юсем Мсакни да реализира попадение за домакините в срещата.

В 73-ата минута обаче Джалма Кампос изравни резултата в Суец, след като наказа грешка на Фарук Бен Мустафа и направи резултата – 1:1.

До края на мача Тунис имаше на дваж шанс да прибере трите точки, но пропуски за селекцията направиха Уахби Хазри и Юсеф Мсакни. В късния мач от деня Мавритания се изправя срещу Мали. В следващите си мачове Тунис ще се срещне с Мали, докато Ангола ще играе срещу Мавритания.