Българският футболист Димитър Макриев откри головата си сметка за този сезон в кипърския шампионат. Нападателят отбеляза единственото попадение за своя Неа Саламина при тежкото поражение с 1:4 от Докса Катокопия като гост.

Там всичко беше решено далеч преди попадението му. Берат Садик откри за домакините в 11-та минута, а Бенджамин Асамоа удвои за тях в 37-та. Резултатът набъбна до 3:0 в 62-та минута с попадението на Луис Карлос.

И тогава дойде моментът на Макриев, който намали до 1:3 в 71-та. В продължението на мача обаче Уилсън Кениди оформи крайното 4:1 и разгромът за Макриев и компания беше пълен.

След това развитие Докса Катокопия излезе на втората позиция със 7 точки от четири мача. Неа Саламина остава в дъното на класирането със скромните две точки, като това беше втора поредна загуба за тима.